Üyelik Şartları

En Yakın Lastikçi

En Yakın Lastikçi Üyelik Şartlarımız Nelerdir?
İşlerinizi arttırmak istiyorsanız üyelik koşullarımızı inceleyin! İşinizi En Yakın Lastikçi ile büyütün!

1. Enyakinlastikci.com, sitemiz üzerinden online görüşme yaparak ya da çağrı merkezimizi arayarak lastik hizmeti isteyen kullanıcılarla lastikçileri buluşturan bir websitesidir. Lastikçilere müşteri iletişim bilgilerini vererek hem müşteriye en yakın lastikçiyi yönlendirmek hem de lastikçiye gelir elde etme imkanı sunmaktadır.

2. Enyakinlastikci.com yönlendirdiği müşterilerden ya da lastikçilerden kesinlikle sorumlu değildir. Gerçekleşen pazarlıkta ya da anlaşmazlıkta enyakinlastikci.com kesinlikle taraf değildir.

3. Enyakinlastikci.com yönlendirdiğimiz işlerden doğan , lastikçinin elde ettiği gelirlerden hizmet bedeli alır.

4. Enyakinlastikci.com, lastik hizmeti almak isteyen kullanıcılarla lastikçiler arasında gerçekleşen bir alışverişten hizmet bedeli alma esası ile çalışır. Lastikçilerle anlaşmamız gereği edindirdiğimiz müşterilerden bizlere bir hizmet bedeli öderler ve bunu asla kullanıcılara ( lastik hizmeti isteyen müşterilere ) yansıtmazlar.

5. Enyakinlastikci.comun kullanıcılarla ( lastik hizmeti almak isteyen ya da alan ) hiç bir alışverişi olmamakla beraber gelirlerini çekiciler üzerinden elde etmektedir.